biblioteki.org cak-zamek.pl instytutksiazki.pl Legimi www.krosnoodrzanskie.pl

 

Archiwum Biblioteki

 

BIP

 

www.osirkrosno.pl

 

BHPEX

 

homanit1

 

 

 

 

   

 

 

Migawki

Migawki

Corso i GrubSon

Spotkanie autorskie w Mediatece z Przemkiem Corso i Grubsonem w związku z promocją książki "GrubSon na szczycie" odbyło się w bardzo miłej atmosferze.

Więcej…

NOC BIBLIOTEK 2019 (STREFA DOROSŁYCH)

„NOC BIBLIOTEK” Z SENIORAMI 3.10.2019 r.

Spotkanie w ramach ogólnopolskiej akcji „Nocy bibliotek” odbyło się ph „ Znajdźmy wspólny język”. Oj, działo się!!! Wspólnie przeczytaliśmy wiersz Joanny Mueller, były quizy „Skąd pochodzą zabytki”, kalambury „Polak zawsze dogada się z obcokrajowcem”, film o najpiękniejszych miejscach świata, prezentacja i wspomnienia nt. slangu młodzieżowego, poruszaliśmy temat „Zero waste” – „Mamy wspólny język z przyrodą”, loteria fantowa oraz „ Randka w ciemno z książką”.

Więcej…

EUROPEJSKIE DNI DZIEDZICTWA 2019

SOBOTNI "MARSZ PO HISTORIĘ" (14.09), którego przewodnikiem był Pan Jerzy Szymczak zorganizowany wspólnie z Oddziałem Wojskowym PTTK w ramach #EUROPEJSKICHDNIDZIEDZICTWA, przypomniał uczestnikom historię nieistniejących już miejsc, pomników i budynków oraz dzieje prawobrzeżnej części miasta po 1945 roku. Po trzygodzinnym spacerze, w Mediatece, przy poczęstunku mogliśmy obejrzeć prezentację multimedialną i wysłuchać komentarz Pana Jerzego Szymczaka.

Więcej…